Büyükada Günübirlik Fotoğraf Gezisi – Fotoğrafçılık Turları

 

Büyükada’ya 50 TL’den Başlayan Fotoğraf Gezileri

Büyükada turları sadece gezi amaçlı değil aktivite amaçlı da düzenleniyor. Bunlardan en bilineni Büyükada Fotoğraf Turu. Günübirlik Büyükada fotoğraf turu ile fotoğraf severler bir araya gelerek adayı keşfe çıkıyorlar.

Eğer siz de hem Büyükada’ya hem de fotoğraf çekmeye meraklı iseniz Büyükada Günübirlik Fotoğraf Gezisi ile sizin gibi fotoğraf tutkunlarıyla birlikte ada fotoğrafları çekmek için yola koyulabilirsiniz. Prens Adalarının en büyüğü Büyükada’ya düzenlenen fotoğraf gezisi ile köşkleri, kiliseleri, plajları, sahil balıkçılarını, çay bahçelerini, hediyelik eşya dükkanlarını, çiçekli ada sokaklarını, Büyükada otel ve köşklerini objektifinizden görebilecek ve çekim tarzınızla ölümsüzleştireceksiniz.

Foto Life Akademi İş Birliğiyle Günübirlik Büyükada Fotoğraf Turu

Büyükada fotoğraf turu Tatil Home ve Foto Life Akademi işbirliğiyle düzenleniyor ve sizlere  fotoğraf makinenizi yakından tanıma, mekan fotoğrafçılığını öğrenme, doğal ışığı kullanma tekniklerinizi geliştirme imkanı sağlıyor.

Günübirlik Büyükada fotoğraf turları, İstanbullu fotoğrafçılar için kaçırılmaması gereken bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. Fotoğrafçılık kursu eğitmenleri desteğiyle düzenlenen günübirlik Büyükada fotoğraf turu yoğun ilgi gördüğü için kontenjan bitmeden yer ayırtmak gerekiyor. Amatör fotoğrafçıların deneyim kazanması için fotoğraf turlarını değerlendirmeleri gerekiyor.

 

Büyükada fotoğraf turu programı:

Büyükada Günübirlik Fotoğraf Turu Hareket/ Varış Noktası: Kabataş İskelesi

Hareket Saati: 10.00

Büyükada Fotoğraf Turu Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
 • Foto Life Akademi Eğitmen Desteği
 • Tatil Home Güvencesi
 • Rehberlik Hizmetleri

Büyükada Fotoğraf Turu Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Büyükada Fotoğraf Turları Ek Hizmetler:

 • Uygun Yürüyüş Ayakkabısı
 • Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet
 • Yedek Çorap
 • Yağmurluk

 

Büyükada fotoğraf turu hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan yararlanabilirsiniz. Gruplara özel indirimlerden ve okul organizasyonlarından yararlanabilirsiniz.
 

Büyükada Fotoğraf Turu Programı – Fotoğrafçıları Neler Bekliyor?

Büyükada fotoğraf turları için Kabataş’tan geziye gelecek olan katılımcılarla 10:00’da Adalar Vapur İskelesi önünde eğitmen/ danışmanlarımızla buluşacağız. Kabataş’tan hareket eden vapur Kadıköy Adalar Vapur İskelesi’ne uğrayacaktır, dileyen katılımcılar geziye buradan da katılabilir.

Sonrasında adaya ayak basılır basılmaz Büyükada turu başlayacak. Büyükada’da gezilecek yerler ve fotoğraf çekim noktaları ise şunlar olacak:

 

Ada’ya inildiğinde ilk olarak meydana doğru yürüyecek ve fayton yolunu takip ederek köşklerin fotoğraflarını çekeceğiz. Büyükada fotoğraf gezisi programı uyarınca önceden belirlenen rota takip edilecek ancak hava şartlarına göre eğitmenin önerileri ve kararları geçerli olacak. Eğitmenler ve Tatil Home rehberleri Büyükada fotoğraf turu süresince gidilen her noktanın tarihini, özelliklerini anlatacak ve nasıl fotoğraflar çekmek gerektiği hakkında ipuçları verecekler. Köşk ve doğa fotoğrafları çekildikten sonra dileyen katılımcılarla birlikte yemek yenecek ve akşam 18.00 civarı vapurlara binilerek İstanbul’a dönülecek.

Büyükada fotoğraf gezisi keyifli bir vapur yolculuğu ile son bulacak. Dileyenler Büyükada otel konaklama seçeneklerinden yararlanarak tatillerini birkaç gün daha uzatabilirler. Büyükada’da gün batımı ve gün doğumu fotoğrafları çekerek gezilerini daha anlamlı hale getirebilirler.

Büyükada Fotoğrafçılık Tutları İptal/İade Sigorta İçerik

Büyükada Fotoğraf Turu Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

ÖNEMLİ NOT

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

 

Büyükada Günübirlik Fotoğraf Turu Fırsatları!

Büyükada günübirlik fotoğraf turları 50 TL’den başlayan fiyatlarla düzenlendiği için her bütçeye hitap etmektedir. Ancak konaklamalı olan Büyükada fotoğraf turu fiyatları kalacağınız otele, seçtiğiniz odaya, otel imkanlarına ve yapılacak aktivitelere göre değişecektir. Günübirlik Büyükada fotoğraf gezisi ile karşılaştırıldığında konaklamalı fotoğraf turu fiyatları 200 – 400 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Büyükada günübirlik fotoğraf gezisi için yerinizi ayırtmak isterseniz tatil ve tur danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

BU YAZIYI DEĞERLENDİR!
[Toplam: 2 Ortalama: 1.5]
BU YAZIYA EMOJİYLE TEPKİ VER!
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid