Büyükada Her Şey Dahil Oteller – Ada’nın Lüks Otelleri

 

Her Şey Dahil Otel Konforuyla Büyükada Tatili

İstanbulluların nefes aldığı, huzur bulduğu, dinlendiği yerlerden biri olan Büyükada, son yıllarda yabancı turistlerin de keşfettiği bir tatil lokasyonu haline geldi. Büyükada her şey dahil oteller ise tatilcilerin en çok talep gösterdiği tesisler olmaya başladı. Ancak tatilcilerin bu taleplerini karşılayacak herhangi bir otel bulunmuyor adada. Büyükada her şey dahil otel yerine oda kahvaltı konaklama hizmeti veren tesisleri ile konuklarını ağırlıyor.

İstanbul’a ulaşımı en kolay ve yakın tatil merkezi olan Büyükada’da her şey dahil otel bulmak mümkün olmasa da lüks oteller ihtiyaçları karşılıyor. Havuzlu, restoranlı, bahçeli, geniş odalı ve manzaralı lüks oteller imkanlarıyla göz dolduruyor.

Mütevazi ve sade bir tatil arayanlar ise şehrin gürültüsünden uzak, Büyükada’nın oda kahvaltı otellerini seçebilirler. Büyükada oda kahvaltı oteller, hizmetleri ve güler yüzlü personelleri ile her şey dahil otelleri geride bırakmaktadır.

Büyükada Oda Kahvaltı Oteller ve Sunulan İmkanlar

Büyükada oda kahvaltı oteller, her şey dahil oteller kadar olmasa da imkanları dahilinde en iyi hizmeti vermektedir. Huzurlu atmosferleriyle konuklarının adada konforlu bir tatil geçirmesini sağlayan Büyükada otelleri, doğa ile iç içe tatil geçirmek isteyenler için kaçırılmayacak konaklama birimleridir.

Her şey dahil otel fiyatları ile karşılaştırıldığında ekonomik tatiller sunan Büyükada oda kahvaltı oteller, orman ve deniz manzaralı kısa kaçamakların yanında iş dünyasının büyük organizasyonlarına, düğün ve nişan törenlerine, yılbaşı eğlencelerine ve özel günlere ev sahipliği yapmaktadır.

En çok tercih edilen Büyükada oda kahvaltı oteller:

 

Her şey dahil otel aramaktan vazgeçerek Büyükada’nın büyüsüne kapılanlar; trekkingden balıkçılığa, fayton gezilerinden bisiklet turlarına kadar farklı aktiviteleri de gerçekleştirme olanağı bulacaklar. Ada plajlarına ve restoranlara da yakın olan Büyükada otelleri, dört dörtlük bir tatil sunacak.

Mütevazi  konaklama kapasiteleri ve her geçen yıl yenilenen hizmetleriyle her şey dahil otelleri aratmayan Büyükada’nın konforlu otelleri:

 

Büyükada köşklerine ve piknik alanlarına da yakın olan otellerde her şey dahil otel hizmetlerini aramayacaksınız. Büyükada’yı gezmekten yorgun düştüğünüzde konforlu odalarınıza kurulacaksınız. Büyükada mütevazi konsepti ile beğeninizi kazanacak.

 

Büyükada Oda Kahvaltı Otel Fiyatları – 100 TL’den Başlayan Fırsatlar!

Büyükada her şey dahil oteller seçeneği sunmasa da tatilcilerin rahatını düşünen otelleri ile beğeni kazanmaktadır. Adadaki tüm oteller oda kahvaltı hizmeti verdiği için birbirleriyle yarışır durumdadır. Her şey dahil otel fiyatları ile karşılaştırıldığında daha ekonomik ücretler isteyen oda kahvaltı otellerde gecelik konaklama kişi başı 100 – 250 TL arasında değişmektedir.

Yaz sezonunda 280 TL olan oda fiyatı, kış sezonunda %50 indirimle 140 TL’ye düşüyor. Kış mevsiminde adaya gelmenin daha ekonomik olduğu öngörülse de yaz aylarını sevenler için de erken rezervasyon şansı oluyor. Ancak yine de elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Özellikle Arap turistler, tabiri caizse yaz mevsiminde adada kalacak otel bırakmıyorlar.

Büyükada Her Şey Dahil Otel Tavsiye – İstanbul Otelleri

Her şey dahil tatil yapayım, tüm hizmetler oda fiyatlarının içinde olsun diyenler Büyükada’ya yakın yerlerde bu arzularını gerçekleştirebilirler. Büyükada’ya en yakın turizm bölgesi olan İstanbul’da bulunan her şey dahil oteller dört dörtlük imkanlarıyla göz kamaştırıyor.

Her şey dahil otel fiyatları ile hem bütçesini zorlamak istemeyen hem de Büyükada’ya yakın olmak isteyenler İstanbul otellerini tercih edebilirler. Her şey dahil otel konforunun yanında diledikleri an adaya gidebilme rahatlığına sahip olurlar.

Büyükada, iç kesimlerde ve ada merkezinde bulunan otelleri, butik otel ve pansiyonları, apart ve bungalowları ile tam bir yazlıkçı bölgesi. Bu nedenle her şey dahil otel aramaktansa var olan konaklama imkanlarından yararlanmak daha keyifli olacak. Büyükada’yı keşfetmek için sizlere daha çok vakit kalacak. Büyükada otel fırsatlarını kaçırmayın!

 

BU YAZIYI DEĞERLENDİR!
[Toplam: 15 Ortalama: 2.8]
BU YAZIYA EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid