Büyükada Mezuniyet Balosu Mekanları – Oteller ve Restoranlar

 

Büyükada, hem iş dünyasının hem de öğrencilerin organizasyon adreslerinden biri haline geldi. Mezuniyet baloları ve yıl sonu etkinlikleri için Büyükada otelleri ve restoranları hizmet vermeye başladı. Geniş toplantı ve balo salonları, yeme içme olanakları ve konaklama imkanları sayesinde İstanbul otellerini aratmayan Büyükada otelleri, ilgi odağı haline gelerek öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.

Siz de yıl sonu kutlamalarınız ya da mezuniyet balonuz için Büyükada otelleri ya da restoranları arasından tercih yapmak isterseniz sayfamızda en iyi oteller ve restoranları sizler için listeledik. Eğlenceli ve unutulmaz bir mezuniyet balosu sizleri bekliyor!

Büyükada’da Mezuniyet Balosu İçin En İyi 5 Otel

Büyükada’da mezuniyet balosu düzenlemek isteyen liseler ve üniversiteler için otellerin cazip teklifleri bulunuyor. Adanın eğlenceli atmosferinde birkaç günlük kaçamak yapmak isteyen öğrencileri ağırlayan Büyükada mezuniyet balosu oteli seçeneklerimiz:

 

 

Büyükada’da mezuniyet balosu için önerdiğimiz otellerden birini tercih ederek hayalinizdeki gibi bir mezuniyet partisi düzenleyebilirsiniz. Lise ve üniversite hayatınızı sonlandırırken arkadaşlarınızla birlikte unutamayacağınız bir gece yaşarsınız.

En İyi 3 Büyükada Mezuniyet Balosu Restoranı

Büyükada’da mezuniyet balosu düzenleyebileceğiniz diğer mekanlar restoranlar ve barlar olabilir. Özellikle sahilde yer alan Büyükada restoranları sayesinde gün batımı ve deniz manzarasına karşı muhteşem bir gece geçirebilirsiniz.

Büyükada mezuniyet balosu restoranları arasından sizler için önerdiklerimiz:

  • By Şükrü Restaurant

Büyükada sahil restoranları arasında en beğenilenlerden biri olan By Şükrü Restaurant, kendine özgü mezeleri ve balık lezzetleri ile ada misafirlerinin ilgisini çekerken mezuniyet partisi için ideal bir adres olabilir. Balo menünüzü damak zevkinize göre oluşturabilir, mekanı süsletebilir, size özel pasta tasarımı yaptırabilirsiniz. Keyifli müzikler eşliğinde gecenin tadını çıkarabilirsiniz.

  • Façyo Restaurant

Büyükada mezuniyet balosu restoranları önerilerimizden bir diğeri de Façyo Restaurant. Büyükada sahil restoranı Façyo Restaurant’ta deniz kenarında keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Taze balıklar ve mezeler ile hazırlanan mezuniyet partisi menünüzün tadını çıkarabilirsiniz. Kanınızı kaynatacak müzikler eşliğinde arkadaşlarınızla birlikte dans edebilirsiniz.

  • Milto Restaurant

Milto Restaurant, Büyükada mezuniyet balosu mekanları arasında sizlere önereceğimiz son adres. Balık tutkunlarının aradıkları tüm çeşitleri bulabilecekleri Milto Restaurant, gençlerin eğlenceli mezuniyet partilerine de ev sahipliği yapıyor. Dilerseniz siz de arkadaşlarınızla birlikte Büyükada’nın akşam manzarasına karşı eğlenceli bir parti düzenleyebilirsiniz. Menü, pasta ve müzik seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz.

Büyükada mezuniyet balosu oteli ve restoranları sayesinde klasik mezuniyet partisi kutlamalarından sıyrılarak farklı ve eğlenceli bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Hem adanın tadını çıkarır hem de doyasıya eğlenirsiniz. Büyükada’da mezuniyet balosu fırsatlarını kaçırmayın…

 

BU YAZIYI DEĞERLENDİR!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
BU YAZIYA EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid