Büyükada Yılbaşı Programları ve Kaçırılmayacak Fırsatlar

 

Sanatçılı Yılbaşı Otelleri – Büyükada’da Yeni Yıl Partisi!

Büyükada yılbaşı otelleri yeni yıl programları ile her sene olduğu gibi bu sene de dikkat çekmeye başladı. Büyükada yılbaşı programları misafirlerinin doyasıya eğlenecekleri şekilde hazırlanırken odalar da özel olarak dekore edildi. 31 Aralık gecesi İstanbul manzaralı otellerde yeni yıla merhaba demek isteyenler de odalarını erkenden ayırtıyorlar. Yılbaşı partisi için erken rezervasyonlarla en iyi masaları kendilerine ayırtıyorlar.

Siz de Büyükada yılbaşı programları ile eğlenceyi sınırsız yaşamak ancak yüksek ücretler ödememek için yılbaşı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yeni yılı bembeyaz kar örtüleriyle süslenen adada geçirebilir, sevdiğiniz sanatçıları dinleme fırsatı bulabilirsiniz.

Büyükada’da En Çok Tercih Edilen Oteller

 

Yılbaşı Otelleri 2017 Programları – Sanatçılı Yılbaşı Otelleri

Büyükada’da sanatçılı yılbaşı otelleri, Türkiye’nin ünlü sanatçılarına ev sahipliği yaparken birbirinden güzel yemekler, mezeler ve içkiler hazırlıyor. Otellerin restoranlarında hazırlanan sahneler, hareketli görüntülere ve eğlencelere sahne oluyor.

Büyükada yılbaşı programları; konukların restorana alınmasıyla başlarken kokteyl ve ikramlarla devam ediyor. Sonrasında ise:

 

Büyükada yılbaşı programı, DJ performanslar ve sanatçıların şarkıları ile hareketlenirken dansçılar da geceye renk katacak. Yeni yılın ilk gününde ise bizleri bembeyaz Büyükada manzaraları ve ada lezzetleriyle hazırlanmış kahvaltılar karşılayacak.

Yılbaşına Özel Program Yapan Büyükada Otelleri

Unutulmaz bir yılbaşı partisi ile yeni yıla gireceğiniz Büyükada otelleri arasında özel program yapan işletmeler şimdiden yılbaşı fırsatlarını yayınlamaya başladı. Sahildeki ve iç kesimlerdeki Büyükada otelleri, ünlü sanatçıları ve gösteri ekiplerini ağırlayarak eğlenceli ve unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamanızı sağlıyor. Fırsatları kaçırmayın!

Hotel Prinkos Yılbaşı Programı

Büyükada yılbaşı programları arasında en dikkat çekenlerden biri Hotel Prinkos tarafından hazırlanan yılbaşı eğlencesidir. Akşam saatlerinde başlayan yılbaşı partisi geç saatlere kadar devam eder.

Prinkos yılbaşı programı:

Saat: 20.00 – 02.00

Program: Yılbaşı yemeği, fasıl, canlı müzik, sürpriz hediye çekilişi, gecenin sonunda sucuk partisi

20.00 – 22.00 Fasıl eşliğinde yılbaşı yemeği

22.30 -02.00 Canlı müzik eşliğinde yılbaşı partisi

Menü: Ordövr tabağı, 8 çeşit meze, 2 çeşit ara sıcak, kestaneli iç pilavlı hindi tandır, yılbaşı pastası, meyve, çerez, sınırsız yerli alkollü/alkolsüz içki

Sanatçılı yılbaşı otelleri arasında yer alan Hotel Prinkos ile eğlenceli saatler geçirecek ve yeni yıla keyifli bir merhaba diyeceksiniz. Yılbaşı partisi fiyatları için oteli arayabilirsiniz.

 

Kumsal Butik Otel Yılbaşı Programı – Yeni Yıl Partisi

Kumsal Butik Otel, Büyükada yılbaşı otelleri arasında kaliteli hizmetleriyle öne çıkıyor. Gece tam 12’de odaya şarap servisi sunan butik otelde sevgiliniz ve eşinizle baş başa yılbaşı tatili geçirebilirsiniz.

Kumsal Butik Otel yılbaşı paketi içindekiler:

  • gece tam 12’de odaya şarap servisi
  • odaya gül süslemesi
  • ertesi gün saat 14:00’te geç check-out opsiyonu
  • ertesi gün yeni yıl Brunch’ı

Yeni yıla Büyükada otelleri ile girmek isteyenler adanın en güzel işletmelerinden birinde yerlerini ayırtabilirler.

Nizam Butik Otel Yılbaşı Programı – Yeni Yıla Nizam Otel’de Gireceğiz!

Bistro Restaurant ve Cafe bölümünde yılbaşı programı düzenleyecek olan Nizam Butik Otel hem eğlence hem de konaklama imkanı sunuyor.

Nizam Butik Otel yılbaşı programı:

Saat: 16.00 – 02.00

Program: Canlı müzik, geç kahvaltı imkanı, geç çıkış

Özel ikramlar ve 5 çayı ile karşılama kokteyli, ücretsiz fayton ile otele ulaşım

Menü: 8 çeşit meze, 3 çeşit ara sıcak, 2 çeşit seçmeli ana yemek (karışık ızgara tabağı veya ızgara levrek), tatlı, meyve, sınırsız yerli alkollü/alkolsüz içki

Muhteşem menüsü ve eğlenceleri ile yılbaşı gecesini geçirebileceğiniz Nizam Butik Otel, güler yüzlü çalışanlarıyla da adadan memnun ayrılmanızı sağlayacak.

 

Büyükada Yılbaşı Otel Fiyatları – Fırsatları Kaçırmayın!

Büyükada yılbaşı programları, yeni yıla girmeden birkaç ay önce açıklanıyor. Yılbaşı organizasyonu hazırlıklarını özenle yapan Büyükada otelleri, yılbaşı turları ve erken rezervasyonlarla şimdiden talep görüyor. Bembeyaz kar manzaralarına karşı tatil yapmak isteyenler için yılbaşı otelleri odalarını özenle hazırlıyor.

Siz de adanın kalbinde, muhteşem bir doğa içinde, kar manzaralarına karşı eğlenceli bir yılbaşı düşlüyorsanız elinizi çabuk tutun ve Büyükada’nın yılbaşı programları için odanızı ayırtın…

Büyükada otel fırsatları ile yılbaşına özel ödeme seçenekleri ve kampanyaları ile bütçenizi sarsmadan yeni yıla Büyükada’da merhaba deyin…

BU YAZIYI DEĞERLENDİR!
[Toplam: 15 Ortalama: 2.8]
BU YAZIYA EMOJİYLE TEPKİ VER!
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid