Büyükada Çarşısı ve Çevresindeki Oteller

 

Büyükada’nın En Hareketli Yerinde Tatil Yapın!

İstanbulluların kaçamak noktası, aşıkların romantik rotası ve sporcuların favori durağıdır Büyükada… Hem ulaşım kolaylıkla sağlanır hem de gittiğinizde doğayla iç içe bir yaşam sürebilirsiniz burada. Çarşı içerisinde tarihi bir atmosferin güzelliğini yaşamak ise burayı farklı bir noktaya ulaştırmaktadır. Çarşı otelleri, bu konforu yaşamanızda sizlere kolaylık sunarlar.

Denizin kokusunu içinize çekmek burada bir başka güzeldir. Özellikle sahil restoranları ve cafeler buna imkan verse de bazı Büyükada otel seçenekleri konumları ve mimarileri ile denizin kokusunu burnunuzun ucuna kadar getirirler. Bazıları ise ada hayatını yakından gözlemlemek hem de istenildiği zaman deniz kenarına ulaşmak için muhteşem bir lokasyonda yer alıyor.

Çarşı içi oteller ise tam da bu tanıma uyuyor ve Büyükada’nın tarihi güzelliğini konaklama yaptığınız alana taşıyor. Otelin camından baktığınızda gördüğünüz ilk şey çarşı içerisinde yürüyen insanlar oluyor. Siz de hemen o kalabalığın içinde karışmak ve adayı keşfe çıkmak istiyorsunuz.

Büyükada Çarşı İçi Otelleri – Sunulan İmkanlar ve Avantajlar

Büyükada çarşı otelleri, adadaki en beğenilen ve tatilciler tarafından tercih edilen otellerdir. Fayton ve bisiklet kiralama merkezlerine, tarihi yerlere, vapur limanlarına, restoranlara ve dükkanlara yakın konumda olan Büyükada çarşı otelleri arasında en çok tercih edilenler:

 

Büyükada Çarşı İçi Otelleri – Sunulan İmkanlar ve Avantajlar

Çarşı içi otellerinin en önemli avantajı, adanın tarihi köşelerine sadece birkaç adım uzak olmaktır. Güne güzel bir kahvaltıyla başladıktan sonra adayı dilerseniz bisikletle dilerseniz yürüyerek keşfedebilirsiniz. Ne de olsa çarşı küçük gibi görünse de büyük bir macera yaşatır konuklarına.

Deniz kenarına gitmek ise hiç de zor değildir. Zaten Büyükada çarşısı denize yakın bir mesafede bulunuyor ve yürürken kendinizi birden deniz kenarında buluyorsunuz. Ya da başka bir yöne doğru yürürken bile masmavi bir manzara size göz kırpıyor. İşte bu adanın en güzel yanlarından biri oluyor. Büyükada çarşı otelleri tarafından sunulan diğer avantajlar ise şunlardır:

 • Dilediğiniz zaman vapur ve motor seferlerini kullanabilirisiniz.
 • Sahil restoranlarına ve kafelere yakın olursunuz.
 • Büyükada çarşılarından alışveriş yapabilirsiniz.
 • Deniz manzaraları ile konaklama ayrıcalığına kavuşursunuz.
 • Tarihi yerlere yakın olursunuz.
 • Market ve eczanelere yakın olursunuz.
 • Dilediğiniz zaman sahilde yürüyüş yapabilirsiniz.
 • Gün doğumu ve gün batımını izleyebilirsiniz.

Tüm Büyükada otellerini incelemek için tıklayın…

 

Büyükada Çarşı Otelleri Fiyatları ve Erken Rezervasyon Fırsatları

Büyükada çarşı içinde yer alan oteller hem merkezi noktalara yakın olması sebebiyle hem de otantik atmosferiyle kullanıcılara avantaj sağlıyor. Tatil beldelerinde çarşı içerisinde yer alan otellerin genellikle butik hizmet verdiğini ve az odalı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak Büyükada, bu özelliğiyle diğerlerinden farklı bir sistem uyguluyor. Çarşı içerisindeki otellerin oda sayısı butik otellere göre daha fazla oluyor. Temizlik, hizmet ve restoran bölümü ise kusursuz bir anlayışla misafirlerini karşılıyor.

Lüks detayları kusursuz hizmet anlayışı ile buluşturan Büyükada otelleri, dış görünümleriyle de kişileri kendilerine bağlamayı iyi biliyor. Büyükada çarşı içi otel fiyatları da otelin hizmetlerine ve kalitesine göre değişiyor. Büyükada çarşı oteli fiyatları hakkında bilgi edinmek ve odaları incelemek için size verdiğimiz Büyükada çarşı otelleri tavsiyelerini inceleyebilir ve kendinize en yakın oteli seçebilirsiniz.

 

BU YAZIYI DEĞERLENDİR!
[Toplam: 15 Ortalama: 2.8]
BU YAZIYA EMOJİYLE TEPKİ VER!
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid